• cz
  • en

Vedení společnosti

Jan Koška – jednatel

        

Absolvent Střední průmyslové školy stavební v oboru pozemní stavitelství a Střední odborné školy uměleckých řemesel v Praze. Své cenné zkušenosti s rekonstrukcemi historických objektů a v oboru uměleckých řemesel získal mnohaletým působením ve stavebních společnostech v Praze. Podílel se na rekonstrukcích řady památkově chráněných objektů Kolowratského paláce, Valdštejnského paláce, Pražského hradu, zámku Mimoň a mnoha dalších. Do společnosti Avers vstoupil v roce 1992, nejprve v pozici stavbyvedoucího, nyní působí jako jednatel a obchodní a technický ředitel společnosti.

 

Martin Koška – jednatel

Vystudoval Střední odbornou školu uměleckých řemesel v Praze a Střední odbornou školu stavební v oboru pozemní stavitelství. Po studiu získal mnoho zkušeností v oboru uměleckých řemesel v družstvu Štuko Praha a dalších společnostech podobného zaměření. Podílel se na rekonstrukci zejména památkových objektů, např. Černínského paláce, Smiřického paláce, Pražského hradu a dalších staveb. Do společnosti Avers vstoupil v roce 1996. V současnosti působí jako jednatel a výrobní ředitel společnosti.

 

Josef Koška – zakladatel

Zakladatel společnosti Avers, Josef Koška, před jejím založením působil více než 25 let v pozici stavbyvedoucí na akcích pozemního stavitelství. Své bohaté zkušenosti s řízením a ekonomikou staveb zúročil při budování vlastní firmy. Od samého počátku usiloval o to, aby se jeho spolupracovníky stali vysoce kvalifikovaní a všestranní technici i řemeslníci. Základní kádr stavebních profesí pak systematicky doplňoval o profese specializované uměleckořemeslné výroby tak, aby společnost mohla realizovat také vysoce náročné zakázky obnovy a rekonstrukce historických a památkově chráněných objektů.