• cz
  • en

Kariéra

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ/-KA

Co požadujeme:

VŠ/SŠ stavebního směru

technické předpoklady, aktivní přístup k práci, pečlivost, flexibilita,

VÝHODOU:

praxe v oblasti přípravy staveb - oboru pozemního stavitelství,

znalost stavebních rozpočtů po obsahové stránce jednotlivých položek rozpočtu,

znalost projektové dokumentace a její čtení atd.

Náplň práce:

příprava ve fázi výrobního procesu

poptávka subdodavatelských firem

hodnocení příchozích subdodavatelských nabídek

výrobní příprava staveb-zpracování změnových listů a jejich cenová tvorba

zadávání a vyhodnocování nabídek subdodavatelů

jednání se subdodavateli

příprava podkladů pro fakturaci-soupisů provedených prací za účasti stavbyvedoucího

účast na kontrolních dnech, tvorba objednávek a smluv se subdodavateli, jednání s objednateli atd.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Co nabízíme:

finanční ohodnocení dle zkušeností + odměny dle dosažených výsledků: 25 000 – 40 000

Odborný rozvoj - možnost dalšího vzdělávání odborného a jazykového

práci v mladém kolektivu

práci ve středně velké společnosti, nezatížené složitou interní byrokracií

příplatek na stravování - stravenky

penzijní připojištění

5 týdnů dovolené

karta MULTISPORT

Místo výkonu práce: Praha a okolí

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici své strukturované profesní životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu roztocilova@avers.cz